O nas2019-10-29T12:34:00+00:00

O FIRMIE.

Metropolis Investments to nowy deweloper na rynku. Został założony przez grupę profesjonalnych i doświadczonych menedżerów, którzy postawili sobie za cel wprowadzenie wyższego standardu na polskim rynku nieruchomości.

Chcemy, aby wszystkie nasze projekty były doskonałe w każdym calu – unikalne, dobrze przemyślane, zaplanowane i zaprojektowane oraz solidnie zbudowane. Olbrzymie doświadczenie zdobyte na rynku deweloperskim i projektowym pozwala nam tworzyć inwestycje przy zastosowaniu najwygodniejszych i najwłaściwszych, sprawdzonych rozwiązań. Robimy to, co lubimy, mając na uwadze, że efekty naszych działań muszą zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktualnie realizujemy projekty mieszkaniowe w Warszawie i Konstancinie-Jeziornie.

O NASZYM ZESPOLE.

Rotem Koren
CEO / Prezes Zarządu

Rotem zarządza bieżącą działalnością firmy, koncentrując się na koordynacji projektów w kwestiach prawnych, finansowych i podatkowych. Rotem posiada tytuł licencjata z Administracji Biznesu i Ekonomii zdobyty na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie. Posiada również licencję Certified Public Accountant oraz wieloletnie doświadczenie jako kontroler finansowy i audytor międzynarodowej grupy. Pochodzi z rodziny z potężnymi tradycjami w segmencie deweloperskim, jego celem jest doprowadzenie marki Metropolis Investments do poziomu wiodących firm z branży deweloperskiej w Polsce.

Metropolis Investments Rotem Koren
Metropolis Investments Rober Żołędowski

Robert Żołędowski
Wiceprezes Zarządu – Wiceprezes Zarządu

Robert zarządza operacjami produkcyjnymi firmy, koncentrując się na projektowaniu, planowaniu i realizacji wszystkich istniejących inwestycji. Robert ukończył Politechnikę Warszawską z tytułem inżyniera budownictwa. Przez ostatnie 25 lat Robert zdobył bogate doświadczenie jako współzałożyciel, wiceprezes (COO) i dyrektor techniczny spółki Karmar, jednej z wiodących firm budowlanych w Polsce. Robert był odpowiedzialny za wielomilionowe budżety wielu projektów mieszkaniowych tworzonych przez największych deweloperów w Polsce, przykładem mogą być projekty takie jak: Living Point / Vantage Development, Metro Bielany / TK Development czy City Link / Ronsona. Przed pracą w firmie Karmar Robert zdobywał doświadczenie na różnych stanowiskach kierowniczych w firmie Warbud, a więc innej wiodącej polskiej firmie budowlanej. Oprócz swojej pozycji w Metropolis, Robert pełni funkcję wiceprezesa i dyrektora technicznego w FTC Construction Company, wchodzącej w skład Grupy Spectra – właściciela największych firm produkcyjnych w Polsce.

Włodzimierz Bogiel
Wiceprezes Zarządu

Włodzimierz pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu Metropolis. Dodatkowo pełni funkcję Prezesa Zarządu i pełniącego obowiązki Dyrektora Generalnego FTC Construction Company, wchodzącego w skład Grupy Spectra. Włodek ukończył Politechnikę Warszawską z tytułem inżyniera budownictwa. Ponadto Włodzimierz ukończył studia podyplomowe z Marketingu i Zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Włodzimierz był założycielem i prezesem firmy Karmar, jednej z wiodących polskich firm budowlanych. Pod jego kierownictwem i zarządzaniem, Karmar z powodzeniem tworzył wielomilionowe inwestycje dla największych deweloperów i korporacji w Polsce – jak chociażby budowa słynnego centrum handlowego Arkadia w sercu Warszawy, Mokotow Business Park, Miasteczko Orange Office czy Fabryki Gillette w Łodzi. Przed Karmarem Włodzimierz pełnił różne funkcje kierownicze w firmie Warbud, innej wiodącej polskiej firmie budowlanej. Dzięki swojej reputacji, ogromnemu doświadczeniu i wiedzy Włodzimierz jest bardzo cennym nabytkiem dla Metropolis Investments. Jako członek zarządu Włodzimierz pomaga w poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych.

Metropolis Investments Włodzimierz Bogiel
Metropolis Investments Guy Dotan

Guy Dotan
Członek Zarządu i Dyrektor ds. Relacji Inwestorskich

Guy Dotan zarządza relacjami inwestorskimi, odpowiada za pozyskiwanie kapitału i dalszy rozwój biznesu. Wcześniej pełnił funkcję Wiceprezesa ds. Relacji Inwestorskich i Rozwoju Biznesu w GNR Real Estate Group, zdobywając szerokie doświadczenie m.in. w zarządzaniu funduszami inwestycyjnymi. Kierował również przedsiębiorstwami w sektorze handlu detalicznego i hurtowego w Stanach Zjednoczonych. Guy uzyskał tytuł magistra w dziedzinie handlu międzynarodowego na Uniwersytecie Stanowym w San Diego w Kalifornii. Doświadczenie Guya, jego wizja i umiejętności w zakresie rozwoju przedsiębiorstw są cennymi atutami dla firmy Metropolis.